Pranie dywanów Rzeszów, czyszczenie tapicerki

Usługi firmy PROMIX kierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm głównie z podkarpacia, Rzeszowa i okolic. Zajmujemy się kompleksowym utrzymaniem czystości na najwyższym poziomie. Oferujemy także profesjonalne pranie/czyszczenie dywanów, czyszczenie wykładzin każdego rodzaju. Świadczymy usługi prania czyszczenia tapicerki samochodowej, obić mebli. Czyścimy kostkę brukową oraz wykonujemy zlecenia mycia elewacji. Do każdego zleconego nam zadania prania/czyszczenia/mycia używamy tylko firmowego sprzętu klasy profesjonalnej- KARCHER. Środki chemiczne jakimi się posługujemy w naszej pracy są w 100% bezpieczne dla Państwa, Państwa pociech oraz zwierząt.Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem. Dopasowujemy się do wymagań Klienta. Staramy się aby nasza praca była wykonywana na możliwie wysokim poziomie. Bardzo zależy nam na długotrwałej współpracy z Naszymi stałymi Klientami, dlatego wprowadzamy dla Nich wiele promocji i rabatów. Frajdę sprawia nam, gdy Nasi Klienci są zadowoleni z naszych usług oraz polecają firmę PROMIX swoim bliskim i znajomym.

Zajmujemy się czyszczeniem:

• Dywanów(każdego rodzaju),

• Wykładzin,• Zestawów wypoczynkowych, foteli, krzeseł, puf, materacy, sof, poduszek, itp.,

• Usuwaniem sierści po zwierzętach,

• Zabawek dziecięcych wykonanych z materiału tekstylnego.

Dlaczego to firma PROMIX powinna wyczyścić Państwa dywan / wykładzinę?

1. Już od paru dobrych lat świadczymy usługi kompleksowego czyszczenia dywanów oraz wykładzin

2. Pracujemy na porządnych, sprawdzonych urządzeniach- KARCHER

3. Dzięki takiej usłudze pozbędziecie się Państwo z dywanów, wykładzin, oraz mebli tapicerowanych: Piasku,Bakterii, pleśni, grzybów, Pozostałości po kosmetykach, artykułach spożywczych, W okresach pylenia pyłków roślin,W przypadku posiadania zwierzęcia- sierści, Włosów, paznokci, naskórka i wielu innych.

4. Dojazd do klienta na terenie miasta Rzeszów GRATIS!!5. Środki chemiczne, których używamy są bezpieczne dla środowiska- antyalergiczne.

CZYSZCZENIE DYWANÓW

Pranie dywanów jest jedną z usług, jaką mamy dla Państwa w naszej ofercie . Czyścimy w Państwa mieszkaniach i domach oraz firmach. Dzięki naszemu doświadczeniu napotkaliśmy się już na niemal każdy rodzaj dywanu / wykładziny, dlatego podczas czyszczenia wiemy jakich środków użyć aby plamy zniknęły a dywan pozostał czysty i pachnący. Pranie dywanu / wykładziny eliminuje szkodliwe dla zdrowia roztocza i bakterie na okres kilku miesięcy.

PRANIE WYKŁADZIN

Czyszczenie wykładzin wykonujemy równie często jak czyszczenie dywanów, więc i w tej dziedzinie jesteśmy ekspertami. Praktyczne podejście do problemu czyszczenia wykładzin pozwoliło nam obrać doskonałą technologię oraz dobrać właściwe środki. Wykładziny jakie znajdują się w firmach, biurach są przeważnie trwalsze i mocniejsze konstrukcyjne od tych występujących w domach lub mieszkaniach. Duży wpływ na rodzaj zabrudzeń wykładziny ma intensywność jej użytkowania, a w biurach bądź firmach jest ona duża, dlatego do prania wykładziny w takich placówkach stosujemy mocniejsze środki co pozwala nam na pozbycie się wszelkiego rodzaju plam.

Czyszczenie mebli tapicerowanych

Kolejną usługą jaką chcielibyśmy Państwa zainteresować jest Czyszczenie mebli tapicerowanych a w tym (czyszczenie zestawów wypoczynkowych, foteli, krzeseł, puf, materacy, sof, poduszek, itp.) Podobnie jak w przypadku dywanów i wykładzin, tapicerka mebli jest tak samo narażona na kurz, bakterie, grzyby itd., dlatego naprzeciw temu problemowi firma PROMIX świadczy usługi w zakresie kompleksowego czyszczenia takich powierzchni.

Czyszczenie tapicerki samochodowej na terenie Rzeszowa

Materiały użyte do obicia siedzeń w samochodach mają wspólną, podobną cechę z obiciami mebli tapicerowanych — są odporne na zniszczenie i poplamienie, a jeśli już się zabrudzą, z reguły da się je dość szybko i łatwo wyczyścić.

Uzgodniona cena za pranie tapicerki samochodowej obejmuje:

• odkurzanie

• Pranie/ czyszczenie foteli i kanapy

• Pranie dywaników samochodowych• Pranie boczków• Pranie bagażnika• Opcjonalnie- pranie podsufitkiDo tego pakietu można domówić czyszczenie plastików i szyb. Podejmujemy się także czyszczenia tapicerki skórzanej. Czy wiesz, że jeśli założylibyśmy, że samochodu używasz tylko na dojazd do pracy i z pracy do domu, to po upływie 10 lat na fotelu kierowcy usiądziesz ponad siedem tysięcy razy! Czysta tapicerka samochodowa bezwzględnie przekłada się na przyjemność użytkowania pojazdu, nijako świadczy także o właścicielu auta.

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Czysta tapicerka skórzana niewątpliwie dodaje prestiżu w całym pomieszczeniu, dlatego wychodzimy do Państwa z bogatą ofertą kompleksowego czyszczenia tapicerki skórzanej. Czyścimy sofy, pufy, fotele, kanapy, krzesła, generalnie wszystko co pokryte jest tapicerką skórzaną (ekologiczną i naturalną) Wyczyszczoną tapicerkę skórzaną zawsze poddajemy procesowi impregnacji przy użyciu szlachetnego wosku.

Kompleksowe sprzątanie

Oferujemy szeroki wachlarz z zakresu usług porządkowych w Państwa mieszkaniach, domach, biurach, firmach. Proponujemy dogodne warunki oraz kompleksowe podejście do każdego zleconego nam zadania. Usługi sprzątania wykonywać możemy w różnych wariantach: od jednorazowego sprzątania do usług np. pięć razy w tygodniu.

W zakresie kompleksowego sprzątania zawiera się:

• Odkurzanie (odkurzaczem na sucho) podłóg, dywanów, wykładzin

• Przecieranie podłóg mopem (z użyciem delikatnego środka)

• Czyszczenie, pranie dywanów, wykładzin, obić mebli, krzeseł, puf itd…

• Mycie drzwi, okien, luster, listew przypodłogowych, schodów• Przecieranie i zabezpieczanie mebli, biurek, parapetów…• Opróżnianie koszy na śmieci wraz z wymianą worków

Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych, właścicieli hotelów, apartamentów, firm.

Sprzątanie terenów otwartych- po remontach, imprezach…

W natłoku codziennych obowiązków, często nie mamy czasu nawet na generalne porządki we własnym domu, a co dopiero po imprezach integracyjnych czy remontach… I w tym dziale firma PROMIX wychodzi do klienta z następującymi usługami kompleksowego sprzątania:

• Kompleksowe utrzymanie czystości podczas dużych imprez ( integracyjne, juwenalia, koncerty)

• Sprzątanie terenów otwartych po budowach, remontach

• Dowóz potrzebnych artykułów (worki na śmieci, ręczniki papierowe, mydła…)

Do współpracy zapraszamy organizatorów imprez, bali, zjazdów integracyjnych.

Mycie kostki brukowej i elewacji

Oprócz usług prania / czyszczenia dywanów i wykładzin firma PROMIX wyspecjalizowała się w myciu / czyszczeniu kostki oraz elewacji. Do tego typu zleceń używamy bardzo mocnej (z regulowanym ciśnieniem) myjki oraz odpowiedniej chemii. Cena usługi mycia kostki brukowej lub elewacji ustalana jest na miejscu, więc nie znajdziecie jej Państwo w naszym cenniku.

Zapewniamy fachowe podejście i wykonanie usługi czyszczenia elewacji.


Czyszczenie-Rzeszow

KONTAKT

RZESZOW.POLSKA

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
Akceptować